Перш, ніж обрати для свого малюка авто крісло, або авто крісло-переноску потрібно розібратись зі всіма нюансами різних видів авто крісел, авто крісел-переносок, тоді ви зробите правильний вибір, який буде  на користь Вам і Вашій крихітці.
Почнемо!!!

 

 • Автокрісло-переноска до 13 кг.

Даний вид крісел є найбільш зручним та безпечним для немовлят, оскільки вони підтримують правильну анатомічну форму малюка. Важливий також наступний нюанс: таке крісло-переноска кріпиться на шасі різних видів колясок, але, якщо в цьому є потреба, обов»язково потрібно при виборі авто крісла-переноски, уточнити дане питання. Малюку буде комфортно та безпечно відпочивати, бавитись та спати в даному виді авто крісла-переноски. Таке кріселко використовують також в якості колиски.

 

 • Автокрісло 0-18кг.

Даний вид авто крісел дає можливість садити малюка в безпечному положенні, а саме проти руху, тобто спиною до напрямку руху автотранспорту. Педіатри не рекомендують використовувати таке авто крісло для діток, які ще не навчилися самі сидіти.

 

 • Автокрісло 9-18 кг.

Цей вид крісел мають дуже високий рівень безпеки. Таке крісло у ваговій категорії 9-18 кг. гарантує дитині більшу безпеку, у випадку аварії. Зручність також полягає в тому, що дані види авто крісел володіють двома положеннями, сидячим і положенням для сну.

 

 • Автокрісло 9-25 кг.

Такий  вид крісел чудово підходить для не худеньких малюків. Дані види авто крісел володіють двома положеннями, сидячим і положенням для сну.

 

 •  Автоклісло 9-36 кг.

У даного виду авто крісла немає положення для сну, проте велика кількість переваг. Це найекономічнійший вид авто крісел, розрахований від 1 до 10 років. Для дитя до 5 років, передбачені внутрішні ремені безпеки. Для дитини після 20 кг, знімається спинка і крісло перетворюється в бустер.

 

 • Автокрісло 15-36 кг.

Великий розмір крісла не завжди зручний у використанні. У даної категорії крісел досить високий рівень безпеки.

 

 • Автокрісло-бустер 15-36 кг.

Бустер має невеликі розміри, тому не дуже підходить для далеких подорожей, оскільки малюк просто не витримає. Фіксується стандартним ременем безпеки. Бустер не дає високого ступіня безпеки.

Нехай Ваші малюки подорожують з комфортом!!!!

Зберегти

(0)

В сучасному світі , молоді мами отримують  надзвичайно багато інформації  , яка деколи не тільки допомагає, але й  заплутує. Деякі мамусі, не дуже розуміють відмінності між ерго-рюкзаком, та кенгуру.

Ерго-рюкзак – це щось спільне, середнє між слінгом і переноскою-кенругу. Ерго-рюкзак  забезпечує малюкові анатомічне розташування тазу та правильне положення тіла, коли коліна розведені в обидві сторони, а таз знаходиться нижче рівня ніг.  Мамі ерго-рюкзак дає можливість забезпечувати рівномірне навантаження на хребет.

Ерго-рюкзак дуже зручний для мамусі, тому, з ним батьки почуваються вільними. Мами в один і той самий час можуть займатися своїми звичними справами, та давати своєму немовляткові відчуття захищеності та комфорту, оскільки дитинка поруч.

В ерго-рюкзаку можна носити дитинку з перших днів життя, але завжди потрібно  звертати увагу, чи комфортно малюкові, оскільки ніхто крім Вас не знає і не відчуває Вашої кровиночки.

Під час вибору ерго-рюкзака потрібно звернути увагу на  наступні деталі:

 • ерго має бути з натуральних матеріалів;
 • для того, щоб прикрити голівку дитинки , коли вона спить, в ерго має бути капюшон, який легко ховається в кишеньку.
 • в рюкзаку мають бути передбачені зручні кишеньки для дрібничок
 • має бути регульований комір та підтримка голівки дитинки. Маля швидко росте, і рюкзак має «рости» разом з ним.
(0)

Що саме являє собою заколисуючий центр?  Це установка, яка має на собі підвісну люльку-шезлонг, в якій можна регулювати все, а саме: швидкості, кути нахилу,мелодії, режими гойдання. Заколисуючий центр  дає  можливість мамусям трохи відпочити і навіть, зайнятись собою.  Перевага також в тому, що у більшості заколисуючих центрів все продумано до дрібниць і крім того, що малюк знаходиться у зручній анатомічній позі, він ще може слідкувати за тим, що робиться навколо нього, бавитись  підвісними іграшками, та відпочивати під чудову музику.

Більшість заколисуючих центрів можна використовувати з народження. Але!!! При виборі такого центру, обов»язково потрібно звертати увагу на характеристику та інструкцію.

(0)

Кожна жінка, з появою немовлята, отримує безліч запитань та переживань. Кожна мама прагне як найдовше годувати свого малюка груддю.

     Більшість жінок, при правильно організованому годуванні, не мають жодних проблем з прибуттям молока, відповідно їм, ніякого зціджування не потрібно. Але є мамусі, які просто не обходяться без даної процедуриContinue Reading

(0)