Раді вітати Вас  на сайті прокату дитячих товарів “Малинка”!

Якщо Ви вирішили завітати до нас, це означає, що у Вашому житті трапилась найважливіша подія, а саме – на світ з”явився довгоочікуваний малюк!

Саме для того, щоб допомогти батькам у догляді за малятками і створена наша “Малинка”. Ми постарались зібрати в нашому асортименті такі товари, щоб забезпечити батьків  всім необхідним по догляду за своїми крихітками на всіх етапах їхнього росту та розвитку!

Ми самі батьки восьмирічної донечки і однорічного синочка, тому розуміємо, що з появою на світ малюка, життя родини змінюється- міняються звички, інтереси, вся родина одразу зосереджується  на своїй крихітці, відкладаючи все на другий план!

Протягом перших п”яти років Ваш малюк інтенсивно росте та розвивається. В цей час, у люблячих та турботливих батьків голова йде обертом від того, скільки всього потрібно малюкові. Відповідно, в цей період, батьки підбирають своїм діткам на їх думку цікаві та “правильні” іграшки, витрачаючи при цьому багато часу та ресурсів. Маля швидко росте, та швидко втрачає інтерес до забавок за короткий проміжок часу, відповідно Ви думаєте-гадаєте , що з цим “добром” робити.

Більшість батьків готуються заздалегідь до появи немовлятка, прагнуть забезпечити своїх діток самим необхідними речами та іграшками, а саме: дитяча вага, гойдалка,крісла-шезлонги, авто крісла, пеленатори, ванночки, кріселка для годування, стрибунці, розважальні центри та багато іншого. Але не завжди в сімейному бюджеті знаходиться необхідний ресурс, щоб купити все-все-все своїй дитинці. Та і навіщо купляти, якщо можна скористатися послугами “Малинки”!!!

У нас, Ви знайдете все саме необхідне для комфортного, безпечного, здорового та веселого зростання та розвитку Вашого малюка!!!!

Прокат для діток та мамусь “Малинка” пропонує широкий  вибір  товарів на прокат, як для діток, так і для їхніх мамусь. У нас великий вибір різноманітних товарів відомих брендів, а саме:  MaxiCosi, Mclaren, Cosatto, Bebecomfort,  Fisher Price,  Chicco, Tiny Love, Vtech, та багато іншого!

Ми прагнемо постійно вдосконалюватись та розширяти свій асортимент, тому радо прислухаємось до всіх Ваших побажань !!!!

“Малинка” створена для того, щоб полегшити Вам, цей  непростий, але надзвичайно щасливий час!!!

Нехай Ваші дітки зростають в турботі та любові!!!

З повагою, Ваша “Малинка”

 

 

Зберегти

Зберегти

Зберегти

Зберегти

Зберегти