Як правильно вибрати автокрісло

Перш, ніж обрати для свого малюка авто крісло, або авто крісло-переноску потрібно розібратись зі всіма нюансами різних видів авто крісел, авто крісел-переносок, тоді ви зробите правильний вибір, який буде  на користь Вам і Вашій крихітці.
Почнемо!!!

 

  • Автокрісло-переноска до 13 кг.

Даний вид крісел є найбільш зручним та безпечним для немовлят, оскільки вони підтримують правильну анатомічну форму малюка. Важливий також наступний нюанс: таке крісло-переноска кріпиться на шасі різних видів колясок, але, якщо в цьому є потреба, обов»язково потрібно при виборі авто крісла-переноски, уточнити дане питання. Малюку буде комфортно та безпечно відпочивати, бавитись та спати в даному виді авто крісла-переноски. Таке кріселко використовують також в якості колиски.

 

  • Автокрісло 0-18кг.

Даний вид авто крісел дає можливість садити малюка в безпечному положенні, а саме проти руху, тобто спиною до напрямку руху автотранспорту. Педіатри не рекомендують використовувати таке авто крісло для діток, які ще не навчилися самі сидіти.

 

  • Автокрісло 9-18 кг.

Цей вид крісел мають дуже високий рівень безпеки. Таке крісло у ваговій категорії 9-18 кг. гарантує дитині більшу безпеку, у випадку аварії. Зручність також полягає в тому, що дані види авто крісел володіють двома положеннями, сидячим і положенням для сну.

 

  • Автокрісло 9-25 кг.

Такий  вид крісел чудово підходить для не худеньких малюків. Дані види авто крісел володіють двома положеннями, сидячим і положенням для сну.

 

  •  Автоклісло 9-36 кг.

У даного виду авто крісла немає положення для сну, проте велика кількість переваг. Це найекономічнійший вид авто крісел, розрахований від 1 до 10 років. Для дитя до 5 років, передбачені внутрішні ремені безпеки. Для дитини після 20 кг, знімається спинка і крісло перетворюється в бустер.

 

  • Автокрісло 15-36 кг.

Великий розмір крісла не завжди зручний у використанні. У даної категорії крісел досить високий рівень безпеки.

 

  • Автокрісло-бустер 15-36 кг.

Бустер має невеликі розміри, тому не дуже підходить для далеких подорожей, оскільки малюк просто не витримає. Фіксується стандартним ременем безпеки. Бустер не дає високого ступіня безпеки.

Нехай Ваші малюки подорожують з комфортом!!!!

Зберегти